| GreenPills a întrebat:

As dori sa aflu de unde pot lua sau viziona(cu tot cu subtitrare)serialul "Mesaje de dincolo"?
M-am uitat la cateva episoade din sezonul 3 si mi-a placut mult.Este un serial interesant, frumos, straniu...etc.As vrea sa ma uit de la primul episod pana la ultimul(daca se poate).
Va rog sa lasati un site de unde pot lua/viziona acest serial.Sau dati-mi mesaj cu id-ul si ajutati-ma!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube pe google sînt o mulţime de site-uri trebuie doar să intri si să treci numele serialului

| andrei09 a răspuns:

E prost rau