| pitik36 a întrebat:

Salut a vazut careva serialul The Vampire Diaries? Ce parere aveti, merita vazut?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Da, merită!
The Vampires Diares e serialul meu favorit crede-mă chiar merită.

O zi bună!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita. E un serial interesant. Si daca vrei un film asemanator incearca seria de filme "Twilight"... parca asa se scria.
Bafta amigowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită, sezoanele 2, 3 şi 4. Primul este plictisitor, iar al 5-lea e complet aiurea.

| Lolităăăă a răspuns:

Merita. E tare.

| MentalHolocaust a răspuns:

E un serial foarte interesant.Mie mi-a placut mult si merita vazut tongue

| vlad444 a răspuns:

LoL ca merita

| 1andrew5 a răspuns:

Buna. Eu te-as sfatui sa te uiti la aces serial. Este foarte fain; toti colegii mei se uita la acest film. E tare!

| rYderq a răspuns:

Buna
Da merita sa te uiti ..inceputul este "plictisitor" dar dupa incepe sa iti placa(asa a fost la mine) Si daca vrei te poti uita si la The Originals(este cu vampirii originali din the vampires diaries...dar eu zic sa astepti sa vezi cand apar in vampires diaries si dupa sa incepi sa te uiti si la the originals)