| Stelian678 a întrebat:

Salut, acum 2 saptamani mi-am facut abonament pe Netflix, dupa prima saptamana m-a pus sa reactivez abonamentul (am crezut ca a fost free trail ceva), dupa la fel a trecut o saptamana si iarasi, nu era abonamentul pe o luna sau am gresit eu ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să crezi. Trebuie să fii sigur.
Ai grijă când îți introduci datele cardului undeva, deoarece poți fi taxat și să nu îți mai poți recupera banii. Asta doar dacă nu vor fi binevoitori cei cărora le-ai plătit bunurile sau serviciile să-ți returneze integral banii.