| DaniiJDK a întrebat:

Acum 2 saptamani am facut abonament la Vodafone, un abonament de 11 euro, in contract scrie clar prima luna nu se plateste abonamentul. 11 euro =50 de lei, nici nu a trecut o luna si am primit facutura de plata 62 de lei emisa de pe 17. As vrea sa reziliez contractul. Ce este de facut in situatia asta? Va rog argumentati raspunsurile! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| bubu12234 a răspuns:

Ma confrunt cu aceiasi problema si oricat ai cauta sa vorbesti cu cineva la telefon nu dai de nimeni si mai faci si cont suplimentar sad