| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile m-am uitat la un film cu multe parody, era tot funny, parody peste parody. mi-a placut foarte mult da nu stiu cum se numeste sal mai pot vedea si altadata. Sa va dau si un indiciu ce mai tin minte din film : era o femeie gravida ce a fost mancata de alvin si veveritele(erau turbate)
Dau funda + vot mersi anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Disaster Movie(2008)-Dezastre şi alte catastrofe, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=tihG_2BSUqg

1 răspuns:
| Coco_3708 a răspuns:

Sigur se numeste kik ass