| RaducanStefania a întrebat:

Salut.!
Acum mult timp am vazut un film si ma gandeam sa ma uit iar, dar nu stiu cum se numeste.
Era vorba despre un boxer, care la un meci ..nu stiu, pateste ceva la mana si nu mai poate boxa. Datoriile se aduna.iar el este nevoit sa care saci in port sau ceva de genul. Copilul lui se imbolnaveste iar el decide sa inceapa iar sa boxeze.
In seara meciului cel mare, de care depinde toata cariera lui. ii este greu din cauza mainii si de fiecare data cand primeste cate o lovitura ii apar in minte imagini cu copilul sau bolnav.
Chiar vreau sa vad iar filmul asta!
Nu stiu cat de bine ati inteles descrierea mea foarte..bizara.
Stie cineva cum se numeste?
Funda. :3

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cinderella Man