| DolceChrs a întrebat:

Caut de ceva vreme un film (cu box). nu îi știu numele. dar știu descrierea : # un bărbat avea o familie. și într-un meci de box pățește ceva la mână.și nu mai poate boxa. Nu mai are cu ce să plătească datoriile. și un copil de-a lui se îmbolnăvește și este nevoit să care nu știu ce în port. soția lui nu este de acord să se apuce iar de box. dar el este nevoit deoarece nu are cu ce să plătească tratamentul copilului. și la un meci important. când cădea. arăta imagini cu copilul.
MĂ PUTEȚI AJUTA?
L-am mai văzut odată. și vreauu să îl revăd. Vi-l recomand din toată inima.
Fundă primul răspuns. ( primul venit, primul servit ) happy

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cumva Cinderella Man?

| DolceChrs explică (pentru SuperMagicSmile):

Da. Mulțumesc multtt :3. Fundăă :3