| anonim_4396 a întrebat:

Salut all! Cine stie filme gen "300" din astea cu razboaie si armate...dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| αηdrei a răspuns:

Salut Fam0us! Ai gasit persoana perfecta pentru raspunsul acesta! Un film aidoma "300" este The Imortals - sau Imortals simplu, este un fel de inceput al filmului "300". Un alt film cu razboaie si armate ai Stapanul inelelor (The lord of the rings) - daca vrei story-line si razboaie e filmul perfect, desi eu iti recomand calduros sa citesti cartea (am citit`o si e mult mai interesanta, cu mai multe detalii etc.), de asemenea daca vrei un film sience fiction (SF) cu multa actiune, drama si foarte culminant dar totusi pueril in felul sau de a fi, ai X-men si X-men origini. Poti cauta pe google si filme precum: Regatul Cerurilor, Centurion, Ultima legiune -- toate filme istorice de mare valoare. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seria The Lord of the Rings.

Vizionare placuta!

| mentholinks a răspuns:

Troia

| M25M a răspuns:

Troy
Alexander
Mongol
Kingdom of Heaven
Gladiator
Black Hawk Down
Saving Private Ryan
Pearl Harbour
Glory
Gettysbury
BraveHeart
The Last Samurai
King Arthur
Centurion
The last legion

| beastboy84 a răspuns:

Black hawk down

| Madrill a răspuns:

Pearl harbor
Saving private ryan
cred ca le-ai vazut... daca nu, merita sa le vezi