| Larisa_8916 a întrebat:

Ciao!
Stie cineva ceva filme actiune cu chinezi, coreeni sau japonezi, dar nu din alea de domeniu' trecutului, adica sa fie asa mai noi si nu cu razboaie si din astea, nu vreau de astea, sa fie cam asa ...actiunea sa se desfasoare prin orase sau in ringu" de lupte...stie careva? cv de genu

4 răspunsuri:
| SongHyeRa a răspuns:

Nu prea stiu filme cu chinezi dar stiu destule cu coreeni : plan b, time between dog and wolf, my girlfriend is a agent, 71: Into the Fire [ daca asculti muzica coreeana s-ar putea sa iti placa deoarece e cu TOP] iljimae[filmul e din 2008]. IRIS the movie [ este si serial], city hunter, 49 days,Marine Boy, A Better Tomorrow, a man called good, poseidon kdrama[ e cu siwon din super junior]... daca doresti sa te uiti si la alt gen de filme nu actiune ar fi : playfull kiss, dream high1 si 2, flower boys ramyun shop, boys over flower, shut up flwer band boy, midas, ...VIZIONARE PLACUTA^.^

| Voluntar a răspuns:

Cu chinezii nu stiu, dar stiu un film super tare cu coreeni. Acesta numindu-se " City Hunter". Ti l-as recomanda, deoarece este super tare. Sper sa te fi ajutat!big grin

| Larisa_8916 explică:

OaAa13@ ala ce mi l-ai zis tu e cu jackie chan? ca vad ca sunt mai multe filme care se numesc asa :City Hunter:

| filoteia a răspuns:

Buna stiu un film coreen, se numeste 49days il poti vedea peteava asa si mai am multe filme care ti leasi putea zici! Si asi intreba va rog daca voi mai stiti filme coreene dar fara prostii?