| PlayTheGame a întrebat:

Salut all, era/este/va fi un film desen animat sau cu oameni nu mai stiu sigur, cu dracula si cu tot felul de creaturi in castelu lui care mai decare mai haioase si brusc sant intrerupti de un timp asta e om parca adica nu e desen animat cred, si totul o ia cu susul in jos parca pentru dracula si-a imprumutat johnny deep vocea sau a jucat rolul lui nu stiu sigur, ajutati-ma! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| horizon5 a răspuns:

Hotel Transylvania asta e film animat sau dark shadows asta e film