| Robert131 a întrebat:

Salut! Am descarcat un film și când întru pe el am doua foldere BDMV si CERRIFICATE. Pe BDMV sunt mai multe foldere si unul PLAYLIST cu fisiere. mpls in el... Sunt pe linux mint.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

NU stiu pe Linux, si pe windows e un singur program, care nici nu imi vine in cap acum, insa in orice caz, problema e ca tu ai filmul in format BluRay nativ, chestie care necesita un soft special
https://www.google.com/search?q=play+native+blu+ray+linux
zice ca VLC ar sti de chestia asta... insa, inca odata, nu am experienta cu asa ceva, pentru ca...

solutia cea mai buna e sa gasesti filmul in alt format, mkv, mp4, etc. si atunci cam orice player stie sa ii faca play

| Legion7X a răspuns:

Ce film vrei să descarci poate te ajut eu.

| daniel889 a răspuns:

Sunt ferm convins ca acest film poate fi citit doar de un doctor. Mergi sa-ti citeasca filmul!

| Robert131 explică (pentru daniel889):

De ce faci mișto de alții care poate că nu știu.