| AreYouDreaming a întrebat:

Am instalat de curând Linux Mint 17.02 Cinnanom. Azi când sa intru imi da o eroare... Mai multe pe forum : http://forum.softpedia.com/......inux-mint/

Am incercat solutiile propuse pana acum pe forum, dar eroarea persista. Multumesc anticipat :)

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am văzut că ai instalat cu Windows 10 dar ai fost gata de tot cu Windows înainte să bagi Linux-ul? Dacă nu, aia e problema.

| AreYouDreaming explică (pentru T0T):

Da, am urmat un tutorial amanuntit despre cum fac dual boot cu windows 10. Si am putut intra pe Linux prima zi... Astazi când sa intru apare eroarea.