| Sezz a întrebat:

Salut, am început acum câteva zile sa mă uit la Naruto de pe animekage pe calculator. Azi m-am conectat pe un televizor smart Samsung la animekage de pe Samsung internet. Acum am vrut sa ma conectez de pe xbox Microsoft edge la animekage și scrie logat, dar totuși nu ma loghează. Am încercat de mai multe ori și tot nu merge. Știe cineva care poate fi problema? Imi cer scuze dacă nu am ales categoria corecta...

2 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Sunt șanse ca din motive de securitate sa nu te lase logat din mai multe părți
Btw, dacă e naruto basic(ep 1-104)
Sa știi ca exista episoade dublate în română
http://desene-dublate.weebly.com/naruto.html

| Sezz explică (pentru gabriel2004o):

Poate. Nu mi se par faine dublajele în romana dar mersi ca mi ai zis