| MaximSpeed a întrebat:

Salut,am monitorul patrat la pc si cand ma uit la filme online vreau sa sa vada pe tot ecranul fara dungi dinalea negre sus si jos, cum as putra face asta?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

La filmele online, numai daca player-ul folosit de site permite modificarea ecranului de redare (16:9 si/sau 4:3), numai atunci poti obtine imaginea pe intreg monitorul. Daca nu exista astfel de optiuni, pe sursa respectiva ramane formatul 16:9 si trebuie sa-l urmaresti astfel.

| Sn4k3 a răspuns:

Online n-ai cum.

| TrăieşteClipa a răspuns:

O sa vezi fara dungi sus si jos, dar o sa pierzi detalii din lateral.
Nu ai rezolvat nimic.

| KillaNoFilla a răspuns:

Folosesti kmplayer si dai click dreapta pe video>screen control>hdtv+fullscreen strech in timp ce merge.