| cipcontansin a întrebat:

Am nevoia de o programa nu chiar foarte complicata in care as putea lucra pentru a prelucra un video (film de scurt metraj) Am incercat sa lucrez in Adobe after effects dar este prea complicata pentru mine,imi trebuie doar sa fac ca video-ul sa mearga lent,sa fac niste efecte la inceput ca sa apara denumirea scurt metrajului si sa dispara, ce progarama imi recomandati?

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Poti incerca Windows Movie Maker sau Sony Vegas.
http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro

Succes!