| deniii_1832 a întrebat:

Saluthappy! Am o intrebare.Am vazut anul trecut de Craciun un film si, ca de obicei i-am uitat numele.
Era vorba de o fata, dar nu una oarecare.Era fata lui Mos Craciun si ea ajunge undeva pe Pamant, ca dadaca la doi copii foarte bogati care au ramas fara mama. Tatal lor trebuie sa plece undeva si ii ia si pe ei. El are o prietena, care uram sa ii fie nevasta, dar aceasta ii ura pe copii si era o SCORPIE.Intre timp, tipul se indragosteste de dadaca, fiica lui Mos Craciun.
In acea calatorie merg si copii cu bona. Fac pana la masina si gasesc o casuta abandonata unde peste noapte, din cauza unei lumanari are loc un incendiu.Baiatul e gata sa moara, dar bona isi da nemurirea pentru copil.Va rog ajutati-ma!
Fundita!:*
Craciun Fericit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Once upon a christmas

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Fiica lui Mos Craciun?thinking

| Fllorentina a răspuns:

Se numeste "fiica lui Mos Craciun ":*