| Georgiana21 a întrebat:

Era un film cu 3 femei, care in copilarie au fost prietene, si sunt urmarite de un tip, psihopat, care vrea sa le omoare. Tin minte o scena in care una din ele e dadaca unor copii peste noapte, si in camera in care dormea erau multe jucarii clown, iar pe un scaun, in fata patului, era un clown mare, fiind de fapt si de drept tipul obsedat. Aveti vreo idee despre ce film vorbesc? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Amusement.M-am uitat la el...cand imi placeau filmele horror.e foarte ok dar sa nu-l vezi la 00:00 cum am facut eu.