| TomyBrave2019 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au vazut La Casa De Papel. In sezonul 3 (partea a 3 a), reusesc sa jefuiasca banca? Si in acest sezon moare altcineva important in afara de Nairobi?
Mersi

Răspuns Câştigător
| împreunăfacembine a răspuns:

Păi jaful încă continuă chiar și în partea a 4 a iar de murit nu mai moare nimeni.

7 răspunsuri:
| mateisitudor a răspuns:

Nu stim daca reusesc pentru ca o sa mai urmeaza un sezon. Nu mai moare altcineva

| TomyBrave2019 explică (pentru mateisitudor):

A ok mersi. Dar cand se lanseaza urm sezon? Nu se stie?

| andiceasu95 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Cel mai probabil anul viitor

| TomyBrave2019 explică (pentru andiceasu95):

Ok mersi

| AlexanderPRTN a răspuns:

Jaful nu se termina nici in partea a 4-a, si nu, nu a mai murit nimeni in afara de Nairobi.