| imario567 a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru fani anime.Am auzit ca in Boruto va aparea Itachi cu Endo Tensei impreuna cu 2 Rinnegan exact cum avea Nagato dar nu stiu ce sa cred. Am mai auzit o teorie cum ca Itachi ar fi murit doar pentru ca Kishimoto l-a facut prea puternic pentru al patrulea mare razboi ninja si ca l-ar fi putut invinge pe Madara. Mai am o intrebare, Shisui a murit doar fiindca nu a vrut sa își omoare clanul si dupa ce i-a trezit mankegio sharingan lui Itachi s-a sinucis si ochii i-a luat Danzo?

Răspuns Câştigător
| sammy7 a răspuns:

Toti ochii lui Danzo sunt din clanul Uchiha care a fost exterminat de Itachi.