| Necunoscutul18273UwU a întrebat:

Salut, am o întrebare, știe cineva daca va mai apărea partea a 3 a din cuibul dragonului, Turnul Elfilor, vă rooogggg am așteptat 3 ani dar tot nu apare.

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Salut! Din păcate, nu am găsit nicio informație despre partea a 3-a din seria Cuibul dragonului. Se pare că doar primele două filme au fost realizate până acum: Cuibul dragonului: Începutul erei războinicilor și Cuibul dragonului 2: Tronul Elfilor. Ambele filme sunt bazate pe un joc online popular de tip RPG.