| Karinutza15 a întrebat:

Salut am o problema, cine are cele mai super filme primeste funda, deci pleg duminica noaptea la mare cu masina eu sunt din moldova, chisinau si ne ducem in rominia la constanta si ar de mers cam 5 ore si vreau pe drum sa privesc ceva filme, pe bancheta din spate voi fi eu cu sora mea de 6 ani si eu am 13 deci as vrea ceva filme animate, dar nu genu animale vorbarete, dar ceva genu cu adolescenti precum merg la diney channel si filme in genu horror, comedy, action, sau nu conteaza s afie ceva interesant dar nu seriale si sa fie cit mai multe deoarece este si drumul inapoi si o saptamana de odihna, deci ceva normal sa fie si sa nu depaseasca toate filmele 15 megabaiti deoarece telefonul are 16 si deja trebuie sa fie vreo 1-2 megabaiti cheltuiti deci, cine imi da cele mai multe filme si interesante, apropo s anul fie in engleza sau alte limbi, primeste funda.

3 răspunsuri:
| xSebyx a răspuns:

Salut! 1. 15 mb? thinking
2.Filme de actiune/horror etc in romana(doar cu traducere in romana) nu vezi(doar filme mai vechi gen Pistruiatu).

| thesmalleternety a răspuns:

Caută pe net Pantera Roz 2 e comedie

| Karinutza15 explică:

Am incurcat in log sa zic gigabaiti am scris megabaiti