| NUpotiSaintelegi a întrebat:

Salut, am o problema. Nu imi pot aminti numele unui film. Imi amintesc ca in el un om mergea la un moment dat pe bicicleta, livrand un colet/pachet/or idk. Si el mergea pe strada si parca,, calcula" pe unde sa mearga, gen sa nu se izbeasca de ceva, el mergand cu viteza...Altceva nu imi amintesc, deci pls ajutati-ma cu numele filmului.

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt1547234/?ref_=tt_ch Cursa fara frane se numeste. Mi a placut si mie