| anonim_4396 a întrebat:

Era un film din 2003 - 2009 nu-mi amintesc exact anul in care a aparut.

La inceput era vorba de un tip care mergea pe strada si la un moment dat vede ca se opreste timpul si oamenii din jur.
Dupa care niste demoni il cauta sa-l omoare si se trezeste in alta viata si tot asa de obicei la o anumita ora timpul se opreste si el este vanat de niste demoni.
Si el e blestemat sa moara si sa fie torturat la nesfarsit.

Stie cineva numele filmului?
Nu sunt prea descriptiv...

8 răspunsuri:
| alexeinech a răspuns (pentru phantom7):

Ceva de genu, nu e constantine multumesc de raspuns oricum happy

| alexeinech a răspuns:

Ceva cu unskinned, nu-mi amintesc exact...

| phantom7 a răspuns (pentru alexeinech):

Ai putea sa cauti pe google filme cu demoni si poate gasesti acolo