| R3SP3CT a întrebat:

Am si eu nevoie sa imi spune numele unui film pe care l.am vizionat mai de mult dar am uitat cum se numeste... Deci filmul este horror, din ce imi amintesc cred ca era din ani 1990-2000 si era vorba despre un cuplu care s-a cazat la un fel de pensiune mica.iar in camera au gasit niste casete, le.au pus in televizor si au vazut niste crime care erau comise chiar in camera lor si si.au dat seama ca ucigasii sunt chiar proprietarii pensiunii...cam tot restul filmului se ascud..au gasit un tunel sub pensiune ..si cam atat imi amintesc. Va rog mult sa ma ajutati,

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cred ca este vorba de filmul Vacancy (2007).

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vacancy (2007)?
http://www.cinemagia.ro/filme/vacancy-motelul-groazei-16541/
mai vezi și Identity (2003),1408 (2007)

| Manailescu_Florin_1989 a răspuns:

Vacancy 2007
Vacancy 2: The First Cut 2008
1408 (2007)
Hostel (2005)