| teo530 a întrebat:

Știți serialul the ring? Am văzut toate cele 3 filme dar acum căutam filme horror japoneze pentru că sunt cele mai bune. Am găsit o listă pe Cinemagia și pe pagina 3 am găsit filmul THE RING 0: Nașterea. Am citit că e despre originea primelor casete, apare că e in anul 2000 și pe poza filmului apare un bebeluș care ține în brațe un alt bebeluș și mai mic dar înfășat și logic sunt într-un cerc. Am căutat și trailer pe YouTube și am găsit! Chiar există filmul ăsta? Vă rog răspundeți urgent pentru că sunt mare fan al acestei film și vreau să știu dacă e real.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.filme-online.bz/ring-ringu-1998-online-subtitrat.html
https://www.filme-online.to/film/rX/Ring-0-Birthday?ep=1113
Primul link e primul film din serie, al doilea e cel de care zici (al treilea film din serie). Pe al doilea nu l-am gasit.

| teo530 explică (pentru Sn4k3):

The ring 1, 2 și 3 le-am văzut. Cred că al 2 link este the ring 0 pentru că am dat pe el și am început filmul dar nu este nici 1, nici 2, nici 3 deci asta e 0. Mersi mult! Mă pun pe vizionat?

3 răspunsuri:
| KorePandorica a răspuns:

Bună! Da, filmul este real.
https://www.imdb.com/title/tt0235712/
Face parte din seria Ringu, care este originala japoneză. Este un prequel.

| teo530 explică (pentru KorePandorica):

Îmi poți da un link unde să îl pot vedea întreg subtitrat în română?