| Carton a întrebat:

Salut, am terminat de vazut House M. D si pot spune ca Hugh Laurie este un actor excelent. As dori sa stiu daca mai stiti seriale/filme cu el.
Funda!

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm0491402/
aici gasesti filme cu el gen... nu stiu uitete akol sunt o groaza de titluri :D

5 răspunsuri:
| Carton explică:

Stiu ca apare sezonul 8. happy
Mai astept niste raspunsuri si am sa decid cui dau funda.

| Yppy a răspuns:

Blackadder. Dar nu uita, House MD nu s-a terminat! Abia a inceput sezonul 8 tongue ( Ultimul de altfel. )

| FreeLife a răspuns (pentru Yppy):

... sunt 10 sezoane omg...

| LaLaura a răspuns (pentru FreeLife):

Sunt 8 sezoane din House MD ( ep 2 din sezonul 8 apare 11 oct 2011), și după cum am citit și auzit, sezonul 8 o să fie ultimul, poate se răzgândesc producătorii.

| FreeLife a răspuns (pentru LaLaura):

Eu stiam 100% sigur ca sunt 10 dar nu stiu dc tongue k, scuze