| StefanCosmin a întrebat:

am vazut acum ceva timp un film in care un baiat tot isi lua friendzone de la o fata pentru alt baiat mai sarmant. stiu, o poveste obisnuita, insa ce mai tin minte e ca baiatul respectiv avea sansa sa repete ziua in care a cunoscut o pe fata de care ii place, si a incercat mai multe variante, ca mai apoi sa realizeze ca sufletul lui pereche era prietena cea mai buna a fetei. are cineva idee de ce film vorbesc?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Bai astia au facut film dupa viata mea esti nebun!? O.o O sa cer drepturi de autor.

| StefanCosmin explică (pentru siriusblack98):

Te inteleg ataaaat de bine laughing