| Caluțcucorn a întrebat:

Am vazut aseara pe la 20:00 un film cu doua fete gemene etc. Nu stiu cum se numea si era pe Antena 1.
Cum se numeste si din ce an e? Funda

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

A fost un film la ora 20:30 pe Antena 1 şi se numea,, Capcană pentru părinţi'', anul : 1998.
http://www.cinemagia.ro/filme/the-parent-trap-capcana-pentru-parinti-62/

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In 1961 nici taicatu nu era nascut dar Lindsay Lohan
http://www.port.ro/.......film_page

| valentingb a răspuns:

Era o singura actrita, Lindsay Lohan. Filmul a fost compus in asa fel incat sa para real. The parent trap este filmul.

| Chαяtreux a răspuns:

Capcana pentru parinti

| simplyM a răspuns:

Se numeste capcana pentru parinti si e din anul 1961 dar cred ca s-a facut o adaptare mai moderna a filmului in 2011

| simplyM a răspuns:

Prin adaptare moderna ma refer ca este cu fetele gemene, pentru cea din 1961 este cu 2 baieti gemeni

| AndreeaM18 a răspuns:

Bună, filmul se numeşte Capcană pentru părinţi, este din 1998.