| sweetysweetyyy a întrebat:

Am vazut demult un film gen horror, dar nu-i mai tin minte denumirea si as vrea sa-l revad... poate voi ma puteti ajuta. Pe scurt din cite tin minte mai multe persoane au venit sa-si petreaca vacanta pe o insula.Totul a fost bine pina cind nu a aparut un monstru cu un cutit, care-i omora incetul cu incetul pe toti. Intr-o zi s-a dat o petrecere, iar toate persoanele ucise erau agatate intr-o camera a unei case, iar cei de la petrecere au vazut cadavrele si au inceput sa fuga, doar ca si-au dat seama ca n-au nici o scapare, deoarece barcile fusese furate

5 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Stiu ce-ai facut asta vara- I know what you did last summer

| sweetysweetyyy explică (pentru Andeuta):

Nu-i asta (

| helllauuu a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Asta s-ar putea sa fie pentru ca sunt vreo 4 sau 5 filme cu acest nume"I know what you did last summer", nu este doar unul.

| sweetysweetyyy explică (pentru helllauuu):

Poti sa-mi trimiti tu link`urile te rog

| helllauuu a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Eu le-am vazut la Tv, pe diferite programe, soryy :d

Întrebări recente