| sweetysweetyyy a întrebat:

Am vazut demult un film gen horror, dar nu-i mai tin minte denumirea si as vrea sa-l revad... poate voi ma puteti ajuta. Pe scurt din cite tin minte mai multe persoane au venit sa-si petreaca vacanta pe o insula.Totul a fost bine pina cind nu a aparut un monstru cu un cutit, care-i omora incetul cu incetul pe toti. Intr-o zi s-a dat o petrecere, iar toate persoanele ucise erau agatate intr-o camera a unei case, iar cei de la petrecere au vazut cadavrele si au inceput sa fuga, doar ca si-au dat seama ca n-au nici o scapare, deoarece barcile fusese furate...

6 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca e Texas Chainsaw Massacre... Nu l-am vazut, asa ca nu iti pot garanta happy

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Ten little indians?

| sweetysweetyyy explică (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Eiii ..nu-i asta ..acela era de dupa anul 2000

| Liiiax99 a răspuns:

Nu imi dau seama, pot fi multe filme asemanatoare, uite aici un link, poate recunosti filmul.

http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

| sweetysweetyyy explică (pentru Liiiax99):

M-am uitat la atitea link`uri si la acesta inclusiv si nu l-am gasit

| Liiiax99 a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Daca acei oameni ajung pe o insula...

http://www.filmoteca.ro/filme/gen-horror?q=tag:insula