| Wo0W a întrebat:

Salut am vazut ieri planeta maimutelor si nu am inteles un lucru... actorul principal la sfarsit se intoarce pe pamant dar erau tot maimute si pe pamant cum oare ca nu inteleg este si partea a2-a sau cum

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ajunge pe Pamant dar in alt TIMP.
Partea 2 nu are legatura cu prima si e asta:
Rise of the Planet of the Apes (2011)

4 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Da e partea a 2a

| aRandomIdiot a răspuns:

Partea a doua nu are nici o legatura cu prim, e o cu totul alta poveste.

| Wo0W explică (pentru aRandomIdiot):

Pai si de ce cand ala ajunge pe pamant este arestat de maimute? si care este partea a 2-a?

| aRandomIdiot a răspuns (pentru Wo0W):

Mai bine uita-te si ai sa intelegi singur.The Rise Of The Planet Of The Apes se numeste.