| Iceman1234 a întrebat:

Am vazut mai de mult un film cu vampiri. Imi aduc aminte foarte putine despre el, cum ar fi: pe la mijlocul filmului un baiat(20-30 ani)este agresat seara de cineva apoi este salvat de un vampir care era bun, dupa ce il salveaza vampirul se intoarce intr-o casa, fiind urmarit de baiat. In acea casa erau si alti vampiri buni, acesti asteptau o zi anumita. Baiatul intra in acea casa unde se intalneste cu sefa lor(asa cred) acestia doi fac dragoste, si ziua urmatoare acestia urmau sa fie vanati sau ceva de genul. Multumesc mult si astept raspuns. Ca de obicei pentru raspunsul corect dau funda.

7 răspunsuri:
| Iceman1234 explică (pentru horia2012):

Nu e nici acesta. din cate imi amintesc era modern filmul..baiatul a fost salvat de catre vampir cand era pe langa niste blocuri sau ceva de genul si vampirul parea a fi chinez si era chel

| horia2012 a răspuns (pentru Iceman1234):

Nu-mi aduc aminte de un asemenea film. Daca ai sti macar anul, ai putea sa cauti filme cu vampiri pe ani.(american, chinezesc.)

| Iceman1234 explică (pentru horia2012):

Am gasit filmulwinking se numeste Vampires: The Turning dar nu il gasesc pe internet sa ma uit la el sau sa il descarc