| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am vazut mai demult un film gen. india.era despre o fata care in drum spre casa cu taicasau a fost violata, fata a ramas insarcinata si paritii au vrut sa o marite cu un mosneag ca sa nu fie arati cu degetele, ea a fugit dea acasa, nascuse copilul dar era fara casa si nici mincare nu avea dea aceea copiilul a murit, cind a vrut sal ingroape nu avea banii, si la rugat pe un om sa ii ingroape copilul asa, el na vrut si ea a facut o groapa si la ingropat, apoi ea s-a indragostit de fiul acelui barbat,(asta tin minte) va rog frumos daca stiti cum se numeste scrieti-mi.va multumesc mult.

4 răspunsuri:
| YusukeUrameshi a răspuns:

Cannan-destin furat? nu stiu daca e asta

| ZK a răspuns:

Se numeste in India fara bani! laughing pa.Glumesc bebelusho dar stiu ca si eu am vazut filmul asta!

| ChOcOlate_3961 a răspuns:

InuyashaXkagome -denumirea care miai dato am gasit numai un serial sad

| ChOcOlate_3961 a răspuns:

Cannan-destin furat- e un serial _asa am gasit eusad poate alt fel se numete filmu