| ChOcOlate_3961 a întrebat:

Salut.am vazut mai demult un film gen. india.era despre o fata care in drum spre casa cu taicasau a fost violata,fata a ramas insarcinata si paritii au vrut sa o marite cu un mosneag ca sa nu fie arati cu degetele,ea a fugit dea acasa,nascuse copilul dar era fara casa si nici mincare nu avea dea aceea copiilul a murit,cind a vrut sal ingroape nu avea banii,si la rugat pe un om sa ii ingroape copilul asa,el na vrut si ea a facut o groapa si la ingropat,apoi ea sa indragostit de fiul acelui barbat,(asta tin minte) va rog frumos daca stiti cum se numeste scrieti-mi.va multumesc mult.

1 răspuns:
| Expertul a răspuns:

La ce filme te uiti si tu, uite ce exemplu ti-a dat filmul :O!