| Petre_Razvan_1994 a întrebat:

Am vazut odata un film dar nu stiu an, gen sau actori. Este vorba de 3 povestiri mai micute care la sfarsit se leaga. Toate 3 erau dupa acelasi model dar in alt context, dupa o greseala provocata de unul dintre personaje se aude o explozie si toate personajele aflate acolo raman blocate, este ca o dimensiune paralele infinita pentru ca de unde pleci oricat ai incerca ajungi de unde ai plecat. Prima povestire se desfasora pe scarile unei cladiri, a 2-a pe un camp iar a 3-a pe holul unui hotel. Nu mai tin minte foarte foarte bine, este un film vazut de destul de mult timp dar sunt sigur ca acesta este esentialul. Va multumesc frumos si dau funda!

1 răspuns:
| AmBeMveusarakio1 a răspuns:

Shorturl.at/boBLY asta e boss e cu actiune toate alea stii tu laughing
XD