| Sophie90 a întrebat:

Buna TPU ...la fiecare film care ma uit ma fascineaza cel mai mult personajele (sau actori cum vreti voi)rele sau negative, de ce credeti ca sunt interesata de ele, sau de ce ma atrag. Daca ati avea o explicatie ca eu nu mi-a gasesc...big grin

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Te regăseşti în personajele respective. Poate că te atrage actoria şi ai un viitor asigurat în televiziune, dar încă n-ai aflat...te-ai gândit vreodatăla asta?

2 răspunsuri:
| roxyroxy_1309 a răspuns:

Pentru ca personajele negative sunt sarea si piperul. Fara ele filmele nu ar avea niciun sens.

| Yoo_6329 a răspuns:

Depinde cat de mult iti place filmul respectiv.
'Inseamna ca traieste momentul'
Sau cum se zice.
:Ramai in suspans la pauza.laughing