| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am vazut si eu un film acum ceva vreme si nu stiu cum se numea. Era vorba despre atacul presedintelui. Filmul era psihologic si arata in reluare secvente astfel cat sa fie analizat din mai multe puncte de vedere acest atentat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi atunci, Vantage Point (2008)
https://www.cinemagia.ro/filme/vantage-point-fiecare-vede-altceva-17239/

6 răspunsuri:
| InTeReSsUl04444 explică (pentru faramatania):

Nu, nu se potrivesc. Era vorba in film despre o intrunire cu presedintele unde se detoneaza o bomba si dupa aceasta secventa se repeta adaugand inca cateva secvente pentru a descoperi cine este vinovatul.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru faramatania):

Asta este. Multumesc.

| faramatania a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| Blastphemy a răspuns:

Jackie (2016)?!

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Blastphemy):

Nu, nu e asta. Gen la sfarsitul filmului detectivul respectiv descopera ca un coleg este vinovat pentru ca a vazut un sniper la un geam.