| AtN a întrebat:

Salut am vazut un film dar nu stiu cum se numeste era vorba despre un baiat care se luau toti de el la liceu si s-a dus la o sala de kickbox avea un prieten care il filma aproape tot timpul si avea un antrenor care era de negru...Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Never Back Down funda?

2 răspunsuri:
| AtN explică:

Nu nu este acesta este tanar baiatu` asta. si are o mama. care nul asa sa practice kickbox... avea un antrenor negru care se certase cu el dar la final ajung sa se impieteneasca foarte mult. si avea un prieten care il filma...

| AtN explică:

Nu am gresit eu acum am vz traileru`! acesta este multumesc frumos!