| Xpert a întrebat:

am vazut un film mai demult de Leslie Nielsen si mi-a placut foarte mult dar problema este ca nu-i mai stiu numele filmului.era ceva de genul comedie de dragoste era o comedie de aia care n-o uiti toata viata, un film adevarat. din cate imi amintesc el(Leslie) era acuzat si arestat si in momentul cand scapa din autobuzul cu prisonieri vine un tren si-l urmareste.sau faza cand merge printr-o gura de aerisire si vine cu fata plina de turturi de gheata...etc daca puteti sa-mi spuneti numele filmului dau funda!

Răspuns Câştigător
| micutzagirl a răspuns:

Te referi la "Wrongfully Accused"? http://www.cinemagia.ro/filme/wrongfully-accused-8911/

1 răspuns:
| alecs871 a răspuns:

Fix la filmul asta m-am chinuit sa ii gasesc si eu numele. Eu il vazusem pe o caseta video, o parte din el, si in romana se numea "Preanevinovatul", titlul original fiind, cum a spus si micutzagirl, Wrongfully Accused.