| YumiSukinanda a întrebat:

Actorul Leslie Nielsen a murit? Ce filme de comedie a mai jucat, ca vreau sa le vad... Funda!

2 răspunsuri:
| bazinga431 a răspuns:

A murit in 2010, cele mai celebre filme in care a jucat a fost seria " Un politist cu explozie intarziata " sau "The Naked Gun: From the Files of Police Squad! "

| xShinee a răspuns:

Da,a murit in 2010, cat despre filme are o "colectie" impresionanta.Comedii:"The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988)","Superhero Movie (2008)","Airplane! (1980)"(pe care ti-l recomand cu toata caldura),"Scary Movie 3 (2003)","Scary Movie 4 (2006)","The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear (1991)",Music Within (2007)",Mr. Magoo (1997)"(de asemenea o comedie frumoasa). Sper ca ti-am fost de ajutor big grin. Funda?

Întrebări recente