| FlorinPx a întrebat:

Am vazut un film si nu stiu cum se numeste. Personajul principal era o fetita pe nume matilda, era foarte desteapta, tatal ei era "hot" se ocupa cu masini piesele fiind furate. Matilda a fost data la o scoala unde directoarea nu suporta copii si ii pedepsea, din cate imi aduc aminte avea o "sufocatoare" in care baga copii. Mai era o invatatoare pe nume honey. Cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0117008/ matilda se numeste

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Se numeste "Matilda". Cauta asa: "Matilda film online subtitrat". Chiar ieri a fost pe ProTv