| Uituka a întrebat:

Am vazut un film cand eram mai mica si nu mai stiu cum se numeste.Era vorba despre o fetita pe care a lasat-o tatal ei la un internat, dupa care a plecat la razboi. El avea bani si de aceea fetita era menajata de directoarea internatului.Intr-o zi s-a aflat ca tatal ei a murit, deci si banii s-au terminat, fapt pentru care directoarea a mutat-o pe fetita in podul internatului si a facut-o sa fie sluga pana ce intr-un sfarsit a descoperit ca tatal ei de fapt traieste.Atat imi aduc aminte sad

1 răspuns:
| foreverfriends a răspuns:

Din cite imi aduc aminte se chema "A Little Princess"... Sper ca te-am ajutat.