| Bogdan92x a întrebat:

- am vazut cand eram mai mic la TV, un film in care personajul principal, daca punea mana pe o carte stia tot ce se afla in acea carte fara sa o deschida... Eram mic si nu imi mai aduc aminte actori sau cum se numea...

As dori daca stiti sa aflu cum se numeste acel film

Răspuns Câştigător
| BoboRader a răspuns:

Iti spun unul asemanatie ceor il gasesti pe filme hd online se numeste inkhart (inima de cerneala) poate sa readuca la viata perosnajele din carte si stie ce e bafta sper ca te-am ajutat

| Bogdan92x explică (pentru BoboRader):

Nu pot spune ca asta e filmul cautat, dar ti-am dat funda pentru ca ti-ai dat silinta totusi! Mersi!

1 răspuns: