| Alibosstpu a întrebat:

Salut am vizionat acum 1 luna si ceva Game Of Thrones, pana acum nu ma uitam la seriale dar am zis sa ii dau o sansa, ghici ce mi-a placut extrem de mult si dupa sezonul 7 care s-a terminat recent am ramas in pana de seriale, am descoperit inca un serial care mi-a placut la fel de mult ca precedentul, este Vikings, acum intrebarea, mai exsista vreun serial care sa se asemene cu aceste seriale sau sa fie mai bune?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Gomorra dar iti trebuie traducerewinking.

| Andrei123121x a răspuns:

Peaky blinders, californication, breaking bad, prison break, taboo, sherlock holmes (un serial ff bun), dexter, suits si cam atat... sper ca te-am ajutat