| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Vreau sa gasesc în serial care sa imi placa. Pana acum am vazut Breaking Bad, Teen Wolf, Pretty Little Liars si acum sunt la Game of Thrones la sezonul 2. Din toate astea Teen Wolf mi-a placut mai mult decat celelalte. La cele mai bune idei de seriale dau funda.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Lucifer
Supernatural
Suits
Preacher
The Mentalist
Hawaii 5-0
Wayward Pines
Taken.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Si BMS daca-ti plac comediile gen American Pie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Walking Dead
Breaking Bad

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who.

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,dupe cum vad, si tu esti plictisit, si amator de seriale ca si mine
eu m-am uitat la multe seriale, chiar multe
iti recomand website-ul www.veziserialeonline.ro sau www.veziserialeonline.com cu seriale 24/24 7/7 subtitrate in romana
Si de asemena, mai recomand
The Walking Dead - Invazia Zombi (7 sezoane full)
The Fear Walking Dead - Invazia Zombi(2 Sezoane Full, urmeaza inca unu-l nou)
Z-Nation - Invazia Zombi(3, 4 Sezoanne Full)
12 Monkeys - Calatorii in timp-ul Apocalipsei (2, 3 Sezoane Full)

C-am atatea stiu si eu...
Sper ca ti-a fost util
Vizonare placuta!

| Whdjxkckdkdfkc a răspuns:

Eye candy, riverdale si preferatul meu 13 reasons why

| Ioana65755 a răspuns:

1. The vampire diaries
2. The originals
3. The hundred
4. Riverdale
5. Shadowhunters
Sunt destul de asemanatoare, sper sa-ti placa happy

| Emili2005 a răspuns:

Pai nu stiu
Daca stii rusa ai putea privi serialul Ангел или демон
Succes mie imi place inca il privesc are 2 sezoane pana cand