| dbourosh a întrebat:

Salut,am vizionat multe seriale fantastice,imi plac mult,de curand am terminat The Secret Circle si am mai vizionat si Supernatural,The Vampire Diaries, Teen Wolf, Doctor Who....si VA ROG MULT sa-mi spuneti alte seriale din aceasta categorie care v-au impresionat si vau marcat poate, caci este vara si nu am nimic de facut si caut seriale...deci va rog mult dati-mi multe exemple! Apropo FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Agnesia a răspuns:

Super. Ai un gust foarte bun. pot zice ca ma mindresc cu tine. big grin big grin Imi plac si mie aceste seriale. Iti recomand ceva de genu asta:
1. Legend of the Seeker - super serial
2. Merlin - este comedie putin, mi-a placut foarte tare, cind l-am terminat chiar am plans putin
3. El Internado - desi e spaniol este foarte impresionant
4. Ghost Whisperer - interesant, dar nu il mai privesc caci am gasit mult mai interesante seriale
5. Beauty and the Beast - nu e desen animat, ci serial. fata din rolul principal stie cum sa joace in filme
6. Lost Girl - daca esti intre 14-20 ani priveste-l singur/a. doar in unele momente putin e de privit singur
7. Mentalist - un serial super. nu am cuvinte. mai interesant nu stiu daca am privit. eu te rog sa il privesti
OK. Deci asta e tot. Sper sa iti placa aceste seriale. Hobby-ul meu este: filme, seriale toate ziua.

3 răspunsuri:
| MaverickSH a răspuns:

The Walking Dead - merita vazut
Grey's Anatomy - are foarte multe sezoane/episoade si este captivant

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove
Bates Motel
Continuum (SF, Triller)
Pretty Little Liars
True Blood
Lost Girl
Arrow

Întrebări recente