| devilll a întrebat:

Salut.
as avea nevoie de numele unui film dar nu stiu prea multe despre el decat atat, e vorba despre doua fete care merg din america la un concert in franta si una dintre ele este rapita iar tatal fetei rapite vine din america sa o salveze parca a fost ceva detectiv.

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Taken

9 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Mișto filmu

| evostyle7 a răspuns:

If you`re looking for ransom I can tell you I don`t have money, but what I do have, are a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career, skills that makes me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now, that will be the end of it : I will not look for you, I will not pursue you, but if you don`t I will look for you, I will find you, and I will kill you ( Liam Neeson, filmul Taken, citatul favorit ).
Vizionare placuta.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru evostyle7):

Epic !

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru evostyle7):

This time the base is the killer! \:d/

| evostyle7 a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

You mean the bass? big grin

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru evostyle7):

Dap e tarziu si ma mananca ochiu! Asta nu e scuza dar deh mai face si creierul meu flama uneori! Gizaz nu trebuie sa sari cu gura pe mine! Da ce ti-am facut domne de ma ataci asa! Nu este adevarat iti zic! Cam asa suna daca eram crestin laughing Dar dap my mistake.

| georgiana952 a răspuns:

Da, se nueste Taken(Teroare in Paris) 2008
http://www.youtube.com/watch?v=wCbDUREBwUg

| IoNuTTz a răspuns:

Salut! uite " eu vi trovero' "asta cred ca e filmul care il cauti ( titlul de acolo e in limba italiana)