| JohnnySilverhand a întrebat:

Salut as dori Animeuri Action-Roamnce sau Ecchi-Harem, sa aiba grafica buna, astea sunt cererile mele.

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Highschool dxd - ecchi harem.
Full metal panic - action si romance dar este subtila ideea de romance, oricum un super anime.

Bfta!

| JohnnySilverhand explică (pentru Aditzu):

Highschool DxD am văzut, aștept Bornul(sez 3).

| Kizei a răspuns:

Ecchi/Harem

Trinity Seven - MUST WATCH
Grisaia no Kajitsu
Date A Live
Infinite Stratos
So, I Can't Play H!
Hyakka Ryouran : Samurai Girls
Hyakka Ryouran : Samurai Bride
Madan no Ou to Vanadis

Action/Romance

Monogatari Series - toate sezoanele
Shakugan no Shana - toate sezoanele

Majoritatea animeurilor de la Ecchi/Harem au si Action/Romance in ele

| Emily99 a răspuns:

Mai eu acum ma uit la Amnesia, e draguut. Poti sa incerci si Say I Love You, Vamire Knight - sezonul unu si Vampire Knight Guilty - sezonul doi. Si pana la urma Naruto Shipuden, care are vreo 400 de episoade. Mai cauta si tu pe youtube, acolo gasesti sigur niste sugestii.