| GIGN a întrebat:

As dori sa stiu si eu numele unui film. Deci e un film care incepe cu un tip care intra o violeaza si omoara pe sotia actorului principal. Actorul asta il prinde pe infractor si il omoara. Asta ajunge la inchisoare si acolo e batjocorit la inceput de aia dar devine unul din cei mai buni luptatori din inchisoare. Ajunge la carcera si isi imagineaza sotia ca un fluture alb. El evadeaza printr-o greva a detinutilor.
As dori sa stiu si eu cum se numeste filmul. Stiu ca am explicat cam prost dar e un film celebru.

2 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Hell

| GIGN explică:

In Hell se numeste. am gasit