| bodyguardsmecher a întrebat:

As dori un film horror captivant ( am vazut Sinister, Drag me to Hell, The Grudge, The ring, Insidious ( toate ), Rec, Evil Dead, Dead Silence.....etc.
Nu mi s-au parut cine stie ce ( ma refer ca poveste )
Ce alte variante aveti?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hey
In general, eu numai la filme horror ma uit, rareori la alte genuri. Am vazut un film horror foarte bun de curand...pur si simplu ma ingrozea. Tie nu stiu daca o sa iti placa, dar pe mine m-a captivat povestea. Are si o morala filmul.
It follows.
Uite un film similar cu Insidious, care a prins bine la public, se numeste The conjuring.
Anabelle, daca vrei sa-l vezi, are legatura cu The conjuring.
The babadook
Oculus
Jessabelle
Mama
As Above, So Below

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Scary Movie. Este comedie, dar filme asemanatoare celor enumerate de tine am vazut si eu, deci n-are rost sa-ti mai enumar si eu.

| Kenya a răspuns:

Masacrul din Texas.